16.08 - 12.09

Żniwa Niskich Cen

POBIERZ KATALOG

Zbierz najlepsze letnie oferty! Rozpoczynamy Żniwa Niskich Cen w Al.Capone.

Specjaliści od alkoholu niezmiennie polecają coś mocnego w niezłych promocjach.

Nowy katalog obowiązuje w dniach 16.08 – 12.09.2021 r.

Widzimy się w Al.Capone ?

Aperol to znany na całym świecie i niezwykle popularny aperitif włoskiego pochodzenia o charakterystycznym słodko – gorzkim smaku. Mix wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Połączony z Prosecco tworzy niezwykle popularnego, orzeźwiającego drinka, znanego na całym świecie.

Captain Morgan Spiced Gold to karaibski rum, o pięknym złotym kolorze i waniliowym posmaku, leżakujący w dębowych beczkach. Swój charakterystyczny smak zawdzięcza mieszance sekretnych przypraw, które podczas okresu dojrzewania trunku uwydatniają słodkie aromaty.

Dewar’s 8 YO Caribbean Smooth to szkocka whisky typu Blended stworzona z 40 destylatów. Starzona jest minimum 8 lat w beczkach po bourbonie, następnie trafia na pół roku do beczek po karaibskim rumie. Dzięki temu w smaku dominuje karmel, kokos, słodkie płatki zbożowe, egzotyczne przyprawy, kawa cappuccino.

Finlandia to wódka, której logo rozpoznawane jest w ponad 130 krajach na całym świecie. Jej początki sięgają 1970 roku, kiedy to narodził się pomysł na stworzenie wyjątkowego alkoholu premium o nieskazitelnym smaku. Niezwykły, łagodny smak zawdzięcza czystej źródlanej wodzie i najwyższej jakości jęczmieniowi oraz unikalnemu procesowi destylacji.

Jack Daniels to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek amerykańskiej whiskey z Tennessee. Filtrowana przez grubą warstwę węgla drzewnego z klonu cukrowego, dojrzewająca w beczkach z białego dębu przez 4-5 lat, do momentu osiągnięcia wymaganego, tradycyjnego smaku palonego drewna i owocowych akcentów.

Jim Beam White Kentucky Whiskey to niekwestionowany lider sprzedaży, znany na całym świecie. Leżakuje przez okres 4 lat w beczkach o najwyższym stopniu wypalenia. Zdominowany przez aromaty karmelu, wanilii i korzennych przypraw.

Wódka Wataha zainspirowana została czystością natury i mocą watahy. Czysta, mocna, naturalna – idealna na wszelkie spotkania towarzyskie. Aksamitna i łagodna w smaku.