21.08 - 17.09

ZERUJEMY

KATALOG

Wyzerujesz z nami końcem wakacji? 😃

To nasz sprawdzony patent na upalne dni, bo nic tak nie gasi pragnienia, jak smak ulubionej zeróweczki 😎

Jeżeli szukasz nowych doznań smakowych to koniecznie łap nasz najnowszy katalog.

Wolisz coś mocniejszego? Żaden problem, u nas każdy znajdzie coś dla siebie 😉

 

No i koniecznie zerknij na ostatnią stronę! Czeka tam na Ciebie #aleprzepis na coś pysznego i orzeźwiającego 😃 🥳

Singleton 15 

to szkocka whisky typu single malt, starzona w beczkach american oak oraz z dębu europejskiego przynajmniej przez 15 lat. Produkowana jest w mieście Dufftown na bazie krystalicznej wody pochodzącej z lokalnego źródła oraz słodu jęczmiennego uzyskiwanego z miejscowych zbóż. W smaku delikatna i łągodna z wyraźnymi nutami jabłka i cynamonu.

Lambay Whiskey

to trzykrotnie destylowana irlandzka Whiskey dojrzewająca w beczkach po Bourbonie oraz po Cognac’u. Marka Lambay swój debiut miała w 2018, a sama nazwa nawiązuje do wyspy na Morzu Irlandzkim. Trunek w smaku wyraźnie słodki i delikatny, z wyczuwalnymi nutami miodu i wanilii.

Dimple 15 YO

jest to whisky typu blended, starzona w beczkach po Bourbonie oraz sherry. Posiada ciekawy i intensywny owocowy aromat przełamany nutami dymnymi. Polecana szczególnie do picia solo. Leżakowane przynajmniej przez 15 lat.

Dewar’s 8 YO Caribbean Smooth

to szkocka whisky typu Blended stworzona z 40 destylatów. Starzona jest minimum 8 lat w beczkach po bourbonie, następnie trafia na pół roku do beczek po karaibskim rumie. Dzięki temu w smaku dominuje karmel, kokos, słodkie płatki zbożowe, egzotyczne przyprawy, kawa cappuccino.