11.04-15.05

Wiosenny Festiwal Alkoholi

KATALOG

Wiosna w pełni zawitała do sklepów Al.Capone, a razem z nią wyjątkowe promocje.

Specjaliści od alkoholu pod wpływem promieni słonecznych przygotowali Wiosenny Festiwal Alkoholi, w którym znajdziesz mnóstwo wyjątkowych produktów w specjalnych cenach.☀️

Świętuj z nami w wiosennym stylu!

Sprawdź nasz najnowszy katalog!

Wyjebongo

to trunek, który za sprawą swojego unikalnego smaku przeniesie Cię w wakacyjny klimat tropików. Łączy smak wódki oraz marakui, co przekłada się na wyjątkowe doznania. Wyjebongo zaskoczy Cię orzeźwiającym smakiem oraz klasyczną mocą alkoholu tego typu. Sprawdzi się idealnie w drinkach jak również solo.

Garage

to seria napojów na bazie piwa, które zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie dobre imprezy. Smaki nawiązują do popularnych drinków, a sposób otwierania będzie pomocny podczas niejednej imprezy w plenerze.

Bottega

to wyjątkowo ekskluzywne likiery doceniane przez konsumentów na całym świecie, powstałe na bazie włoskich destylatów najwyższej jakości grappy, co wyróżnia je spośród innych. Idealne do serwowania jako deser, lub jego dodatek.

Ballantine’s Wild

jest to nowy smakowy wariant szkockiej whisky, z aromatem wiśni. Charakterystyczny styl Ballantine’s został wzbogacony o nuty soczystej wiśni, której zadaniem jest dodanie trunkowi słodyczy. Ten wariant whisky sprawdzi się znakomicie samodzielnie, ale również jako baza do drinków.