13.03 - 16.04

WIELKA MOC

KATALOG

Wielka MOC przybyła do Al.Capone i totalnie pozamiatała promocjami w najnowszym katalogu 😎

Na pewno znajdziesz w nim wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej, bo mamy nowości, których okiem Specjalistów od Alkoholu warto spróbować 😀

Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy też sporo propozycji na świąteczny stół 🐣

Leć do najbliższego salonu Al.Capone i świętuj z nami 💪

 

 

Dewar’s 12YO

to szkocka whisky powstała w procesie podwójnego dojrzewania, której autorem jest Master Blender Tom Aitken. Po zmieszaniu whisky zbożowej ze słodową otrzymany blend zostaje ponownie przelany na 6 miesięcy do dębowych beczek, dzięki czemu uzyskuje bogaty i złożony smak. Owocowy charakter i słodkie karmelowe nuty sprawiają, że nie można przejść obok tej propozycji obojętnie.

Singleton

to szkocka whisky single malt o bogatym, łagodnym smaku, który zawdzięcza leżakowaniu w beczkach z europejskiego i amerykańskiego dębu. Produkowana jest od XIX w. w mieście Duffton, w rejonie Speyside. Do tradycyjnego procesu produkcji wykorzystywana jest woda z lokalnego źródła, którą łączy się z najwyższej jakości słodem jęczmiennym oraz drożdżami. Jest to doskonały wybór dla osób zaczynających swoją przygodę z whisky.

Metaxa 12

to jeden z najbardziej łagodnych brown spiritów na świecie opracowana przez mistrza Constantinosa Raptisa. Ten grecki trunek jest wynikiem 12 letniego wieloetapowego i unikalnego procesu leżakowania, oraz łączenia winnych destylatów z winami Muscat. Co ciekawe, kompozycja wzbogacona jest destylatem z płatków róż. Charakteryzuje się bogatym wnętrzem, niezwykle delikatnym smakiem i głębokim bursztynowym kolorem.

 

Saska słony karmel

to propozycja dla miłośników cukierków Werther’s Original. Ta propozycja likieru przypadnie do gustu zwolennikom słodkich i kremowych trunków. W smaku karmel i śmietanka, na finiszu lekko słona nuta. Idealna do drinków, deserów i lodów, ale świetnie smakuje również solo.