2.10 - 5.11

Weź dwie! Nie zmarnuje się

SPRAWDŹ

Weź dwie… nie zmarnuje się, a przy okazji będzie taniej 😉

Jeżeli dwie to za mało, weź cztery. A jak się stłucze jedna? 😉Różnie w życiu bywa 🤷‍♂️

Mocne wielosztuki w sam raz na Polaka kieszeń wystartowały 😎

Wbijaj do nas i korzystaj z najlepszych ofert!😉

 

 

Jameson

 jedna z najbardziej rozpoznawalnych whisky pochodzących z Irlandii. Przygotowana z najwyższej jakości składników z wykorzystaniem krystalicznej wody. Charakteryzuje się niezwykle łagodnym, ale bogatym smakiem, z wyraźnie wyczuwalnymi słodkimi nutami karmelu. Sprawdzi się idealnie w wersji bez dodatków, jak również w drinkach i koktajlach.

Wyborowa

wódka produkowana od 1823 w Polsce. Jest ikoną świata mocniejszych alkoholi, która swój smak zawdzięcza wykorzystaniu do produkcji najwyższej jakości żyta z terenów Wielkopolski oraz trzystopniowej destylacji. Wielokrotnie nagradzana wśród smakoszy tego rodzaju trunków.

Soplica MIX

wybór w przypadku smakowych wersji Soplicy jest ogromny i na pewno każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Produkowana jest z najwyższej jakości składników. Nie ważne czy wolisz słodką wersję czy bardziej orzeźwiającą – najlepiej sprawdzić wszystkie.

Captain Morgan

to trunek stworzony na cześć Henrego Morgana, który porzucił swoje bogate życie, aby skupić się na byciu prawdziwym piratem. Karaibski rum sygnowany jego nazwiskiem, to wyjątkowy trunek stworzony z najwyższej jakości składników. Charakteru dodają mu wyjątkowo wyczuwalne nuty przypraw, z wanilią na czele. Niepowtarzalne doznania smakowe gwarantowane. Najlepiej spróbuj wszystkich wersji.

Jim Beam

to niekwestionowany lider wśród bourbonów, znany na całym świecie. Leżakuje przez okres 4 lat w beczkach o najwyższym stopniu wypalenia. Zdominowany przez aromaty karmelu, wanilii i korzennych przypraw.

Carlo Rossi

są to jedne z najbardziej rozpoznawalnych win w Polsce. W szerokim portfolio marki miłośnik każdego typu wina znajdzie coś dla siebie. Coraz bardziej popularna staje się również seria Refresh, czyli słodkich i lekko musujących win, szczególnie docenianych w ciepłe dni.

Žatecký Světlý Ležák

piwo typ pilsner, warzone według tradycyjnej receptury czeskiego piwowara – Tomasa Lejseka. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości składników z zateckim chmielem na czele, piwo zyskuje coraz większą popularność wśród piwnych smakoszy.

Harnaś

klasyczne piwo typu lager, które przez ponad 15 lat obecności na polskim rynku zyskało wielu wiernych fanów. Można śmiało nazwać je polskim klasykiem, który od lat dopełnia spotkania towarzyskie.