19.07 - 15.08

Wakacyjny Chillout

POBIERZ KATALOG

Przed nami Wakacyjny Chillout, przyda się, więc niezbędne zaopatrzenie. Sprawdź naszą letnią ofertę promocyjną.

Specjaliści od alkoholu niezmiennie polecają coś mocnego w atrakcyjnych cenach.

Bacardi to niezastąpiony składnik różnych cocktaili. Świeży, aromatyczny i subtelny charakter tego rumu, nie dominuje smaku drinka. Markę Bacardi założyli na Kubie hiszpańscy emigranci – Facundo i Jose Bacardi Masso w 1862 roku. Postanowili wyprodukować rum skierowany do odbiorców ze średnich i wyższych klas społecznych.

Aperol to znany na całym świecie i niezwykle popularny aperitif włoskiego pochodzenia o charakterystycznym słodko – gorzkim smaku. Mix wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Połączony z Prosecco tworzy niezwykle popularnego, orzeźwiającego drinka, znanego na całym świecie.

Dewar’s 8 YO Caribbean Smooth to szkocka whisky typu Blended stworzona z 40 destylatów. Starzona jest minimum 8 lat w beczkach po bourbonie, następnie trafia na pół roku do beczek po karaibskim rumie. Dzięki temu w smaku dominuje karmel, kokos, słodkie płatki zbożowe, egzotyczne przyprawy, kawa cappuccino.

Glen Moray to jedna z najbardziej znanych szkockich whisky typu Single Malt, pochodząca ze stolicy regionu Speyside. Dojrzewa 12 lat wyłącznie w beczkach z amerykańskiego dębu. Bogactwo nut wanilii i dębu oraz posmak cytrusów z cynamonem na tle przyjemnej słodyczy na finiszu.

Johnie Walker Black to jedna z najpopularniejszych na świecie marek tworząca mieszane whisky. Black Lebel składa się z około 40 rodzajów whisky, z których najważniejsza to 12 yo Cardhu ze Speyside. Jim Murray, czyli jeden z najwybitniejszych znawców whisky nazwał ten wariant „Mount Everestem pośród wszystkich tej klasy”. Delikatna, kremowa, skórzasta, z delikatnym karmelowym finiszem.

Moscato d’Asti Arione to słodkie białe wino pochodzące z Włoch. Wyprodukowane ze szczepu Moscato Bianco. Mocno owocowe, z wyraźnymi akcentami brzoskwiń, pomarańczy i kiwi. Wyśmienity dodatek do deserów.

Silex Sancerre to wino fermentowane w stalowych kadziach, dojrzewające prawie 8 miesięcy dzięki czemu jest niezwykle ekspresyjne i mineralne. W smaku dominują intensywne cytrusy, brzoskwinie, ananas i rabarbar oraz mokre kamienie z kwiatowymi akcentami.

Żywiec to flagowa marka Grupy Żywiec S. A. Powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Od zawsze warzone w jednym miejscu na świecie — Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu. Oszczędzaj kupując w wielopaku 10 + 2