14.11.2022 - 8.01.2023

ŚWIĄTECZNY FESTIWAL ALKOHOLI

KATALOG

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc w Al.Capone wrzuciliśmy piąty bieg i przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra.🥳

Świąteczny Festiwal Alkoholi wystartował w naszych sklepach, a w nim mnóstwo pomysłów na prezenty – nie tylko świąteczne.🎁

Pamiętaj, że czasem najlepszy prezent, to ten „od siebie dla siebie”, więc zamiast czekać na Świętego Mikołaja wbijaj do nas i wybierz swój ulubiony trunek, który będzie Twoim towarzyszem podczas długich wieczorów.❄️

 

Sprawdź katalog, a na pewno znajdziesz tam coś dla siebie 😎

Talisker Skye

whisky słodowa produkowana na szkockiej wyspie Skye. Została zaprezentowana w 2015 roku. Smak określany jest jako delikatnie słodkawy z wyraźnymi akcentami cytrusów i przypraw. Uznawana jest jako whisky delikatna i łagodna w smaku więc idealnie sprawdzi się jako produkt solo.

Singleton

12 YO

12 letnia whisky typu single malt, która charakteryzuje się niezwykle bogatym, złożonym ale jednocześnie łagodnym smakiem. Swój charakter zawdzięcza leżakowaniu w beczkach z dębu amerykańskiego i europejskiego. Produkowana jest w mieście Dufftown na bazie wody ze źródła Jock’s Well. Idealnie sprawdzi się nawet dla początkującego fana tego typu trunków.

Hennessy V.S. Edycja NBA

specjalna, limitowana edycja najczęściej wybieranego koniaku na świecie. W tym wydaniu, graficznie połączono ze sobą legendarną ligę koszykówki z klasycznym i ikonicznym stylem koniaku Hennessy. Ten trunek charakteryzuje się niezwykle łagodnym i orzeźwiającym smakiem, z wyraźnie wyczuwalnymi nutami drewna, wanilii i orzecha laskowego. Uroku dodaje mu niezwykle elegancki i nowoczesny kartonik, w który zapakowany jest koniak.

Pravda

wódka produkowana na południu Polski z najwyżej jakości spirytusu żytniego oraz zdemineralizowanej wody źródlanej. Filtrowana jest z użyciem najwyższej jakości węgla aktywnego, dzięki czemu wódka charakteryzuje się łagodnym smakiem. Trunek swój blask zawdzięcza użyciu nowoczesnych filtrów klarujących.

Marani Telavuri

wina pochodzące z Gruzji z regionu Telavi, które charakteryzują się niezwykłą jakością w stosunku do przystępnej ceny. Dzięki połączeniu tradycyjnych i nowoczesnych metod produkcji wina, charakteryzują się unikalnym charakterem docenianym na całym świecie.