12.06 - 9.07

SMAKI IDEOLO

KATALOG

Orzeźwiająca limonka? Słodka pomarańcza? A może soczysty Grejpfrut?🤔

Każdy wybór jest Ideolo, jak smaki w naszym najnowszym katalogu😎

Nieważne czy jesteś fanem czegoś mocniejszego, czy wolisz lekkie i orzeźwiające napoje, w naszym katalogu znajdziesz dosłownie wszystko.🥳

Jak zawsze przygotowaliśmy #aleprzepis w sam raz na ochłodę☀️☀️ 

Szukaj go na okładce i wbijaj po składniki do Al.Capone😎

Żywiec

to letnia propozycja od grupy Żywiec. Piwo, które charakteryzuje się niską goryczką i lekkim smakiem. W wersji klasycznej na pewno sprawdzi się dla fanów tradycyjnego smaku piwa, natomiast w smakowych wariacjach będzie idealnym orzeźwieniem w upalne dni.

Grant’s Summer Orange

to połączenie jednej z najpopularniejszych szkockich whisky typu blended ze smakiem słodkiej sycylijskiej pomarańczy. Jej charakterystyczna butelka wyróżnia ją na tle konkurencji. W letniej propozycji klasyczny smak whisky został przełamany słodyczą, tworząc tym samym idealne letnie połączenie.

Jim Beam

to niekwestionowany lider wśród bourbonów, znany na całym świecie. Leżakuje przez okres 4 lat w beczkach o najwyższym stopniu wypalenia. Zdominowany przez aromaty karmelu, wanilii i korzennych przypraw.

Dewar’s 12YO

to szkocka whisky powstała w procesie podwójnego dojrzewania, której autorem jest Master Blender Tom Aitken. Po zmieszaniu whisky zbożowej ze słodową otrzymany blend zostaje ponownie przelany na 6 miesięcy do dębowych beczek, dzięki czemu uzyskuje bogaty i złożony smak. Owocowy charakter i słodkie karmelowe nuty sprawiają, że nie można przejść obok tej propozycji obojętnie.

Fitzwilliam

irlandzka whisky typu single malt, wytwarzana z najwyższej jakości ziaren. Trunek po potrójnej destylacji dojrzewa w beczkach po Bourbonie. W smaku bardzo kremowa i delikatna. Idealnie sprawdzi się podawana solo.