9.01 - 12.02

PUNKTUJ Z PAYBACK

KATALOG

Kolejne promocje tylko dla posiadaczy kart PAYBACK 💙

Sprawdź ile dodatkowych punktów możesz zgarnąć, kupując swój ulubiony trunek.

Kliknij w katalog powyżej 🔝

Nie masz jeszcze swojej karty PAYBACK? Odbierz ją w najbliższym Salonie Al.Capone!

Dekada

piwo z okazji 10- lecia salonów Al.Capone jako edycja limitowana. Tak się, jednak przyjęła, że wprowadziliśmy ją znowu na Waszą prośbę. Dużo płatków owsianych i pszennych w składzie daje gładkość i kremowość, do tego najlepszy słód jęczmienny, masa aromatycznych chmieli i – co najważniejsze – burzliwa, zdrowa fermentacja. Potem butelkowanie i w drogę. To potężne cytrusowo – tropikalne HAZY IPA. Piwo dostępne tylko w salonach Al.Capone.

Wódki z Puszczy

to wyjątkowa linia wódek wytwarzana w ekologicznych rejonach Podlasia – otulinie Puszczy Białowieskiej. Do jej produkcji wykorzystaliśmy autorsko opracowaną recepturę, bazującą na najwyższej jakości składnikach, które wpływają na słodkość wódki. Łagodny i niepowtarzalny smak to też zasługa tradycyjnych metod produkcji oraz długiego leżakowania. Dostępna tylko w Al.Capone.

Glenfiddich 12 Years Old 

jedna z najbardziej popularnych whisky typu single malt na świecie. Doceniana przez smakoszy trunku, ale również idealna dla początkujących. Dzięki leżakowaniu w beczkach po Bourbonie i Sherry posiada delikatny, owocowy charakter. Charakterystyczna zielona butelka odznacza ten trunek na sklepowych półkach.

Martini – wina musujące

Martini Asti  to słodkie białe wino musujące, które świetnie sprawdzi się do deserów. Wytwarzane od lat według tradycyjnej receptury z winogron Moscato Bianco.

Martini Prosecco   jest wytrawnym białym winem musującym, które dzięki orzeźwiającym aromatom idealnie sprawdzi się do lekkich dań.  Zapewnia idealny balans między kwasowością a słodyczą.