15.05 - 11.06

PILI GIN

KATALOG

Lato coraz bliżej, a co najlepiej potrafi orzeźwić w ciepłe dni? Dobrze przygotowany koktajl z ginem 😎

Sprawdziliśmy to na własnej skórze i musisz nam zaufać, wiemy co mówimy 😉

Zobacz nasz najnowszy katalog i wybierz, co lubisz najbardziej 🥳

Nie jesteś fanem orzeźwienia? Żaden problem 😉 Zadbaliśmy o każdego 😎

Wbijaj do salonów Al.Capone i sprawdź co dla Ciebie mamy 😀

Bocian Gin 

orzeźwiająca propozycja od polskiego producenta Polmos. Gin, który łączy aromat lasu z lekką, przyjemną goryczką za sprawą jałowca. Dodatkowe walory estetyczne zapewnia klasyczna już dla Bociana butelka oraz ciekawa etykieta. Bocian Gin świetnie sprawdzi się w jako baza do orzeźwiających koktajli.

Glenmorangie 10YO

jedna z najbardziej popularnych szkockich whiski, a jednocześnie topowy produkt tego producenta. Trunek leżakuje przez 10 lat w beczkach po Bourbonie, co wpływa na jego unikalny smak. Kolor etykiety nawiązuje do nut, które są charakterystyczne dla tej wersji Glenmorangie – pomarańcza oraz brzoskwinia.

Ron Barcelo Dorado Rum

trunek produkowany na Dominikanie, który dzięki leżakowaniu w dębowych beczkach po Bourbonie, charakteryzuje się wyjątkowym i niezwykle łagodnym smakiem. Wyczuwalne aromaty toffi i cynamonu zapewniają, że Ron Barcelo sprawdzi się znakomicie solo, ale również w koktajlach.

Sierra Silver

tequila produkowana w tradycyjny sposób w Meksyku, która charakteryzuje się krystalicznie przejrzystym kolorem. Najlepiej smakuje podawana w klasyczny sposób w formie szotów z cytryną i szczyptą soli.

Kazbek Peak XO

brandy o unikalnym ciemnym kolorze, które produkowane jest z winorośli uprawianych w regionie Kakheti. Przez rozlewem leżakuje minimum 5lat w beczkach z dębu, dzięki czemu jest niezwykle łagodna, a przy tym złożona.

Old Forester

Bourbon, który produkowany jest od 1870 roku. Charakteryzuje go świeży smak z wyczuwalną skórką pomarańczową, wanilią oraz cynamonem. Z racji swojego łagodnego charakteru polecany jest dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu trunkami.