13.02 - 12.03

OTWIERAMY WINO

KATALOG

Wino nie pyta. Wino rozumie 😊 Słodkie czy wytrawne? Czerwone czy białe? Sachino, Pirosmani, czy Alazani Valley? 😉

Dzień Kobiet, Walentynki, Karnawałowe Balety 👯‍♀ – okazji do spróbowania będzie mnóstwo…

Nie tylko wino jest w modzie, więc w naszym katalogu, znajdziesz mocne promocje na inne ulubione trunki 🥃

Wbijaj do Salonów Al.Capone po mocne zaopatrzenie 😎

Santa Libera Cataratto Pinot Grigio 

półwytrwne białe wino pochodzące z włoskiego regionu Veneto, o wyczuwalnych aromatach kwiatowych i owocowych. Niezwykle delikatne i świeże. Doskonale sprawdzi się do dań rybnych oraz owoców morza.

Bailey’s Original

ten irlandzki likier jest produkowany niezmiennie od lat 70-tych XX wieku. Użyte do jego wyrobu mleko pochodzi z ekologicznych gospodarstw, przestrzegających rygorystycznych norm hodowli. Doskonale sprawdzi się solo, jako dodatek do deserów lub jako baza wiosennych koktajli.

Bushmills 12YO Causeway Collection TEQUILA CASK

jest to limitowana edycja whisky z destylarni Bushmils, która została wyprodukowana w ilości 4000 butelek. Proces dojrzewania został podzielony na dwa okresy po 6 lat. W pierwszym etapie dojrzewała w beczkach po bourbonie i sherry, a kolejne w beczkach po tequili od producenta Jose Cuervo. W tej edycji wyczuwalne są aromaty wanilii, toffi oraz świeżego miodu.

Kazbek Peak Brandy Saperavi Barrel

to unikalna brandy, która przez minimum 6 miesięcy leżakowała w dębowych beczkach po gruzińskim winie. Wykorzystywane były wcześniej do starzenia wina ze szczepów Superavi. Dzięki temu smak brandy jest bardzo wyjątkowy, a oprócz nut wanilii i karmelu, można wyraźnie wyczuć nuty owocowe.