3.06-12.06

MOCNE WIELOSZTUKI

REGULAMIN

Dobra pogoda, wyborowe towarzystwo i MOCNE WIELOSZTUKI to według nas idealny przepis na udaną weekendową imprezę.?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową promocje, gdzie kupując więcej zapłacisz mniej.?

Nie możesz tego przegapić!

Wpadnij do Al.Capone i zgarnij swoje ulubione wielosztuki.??

 

 

Listę produktów oraz szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie na górze strony.

Żywiec Jasne Lekkie

to nowa propozycja od grupy Żywiec. Lager, który charakteryzuje się niską goryczką i mniejszą zawartością alkoholu. W wersji klasycznej na pewno sprawdzi się dla fanów tradycyjnego smaku piwa, natomiast w smakowych wariacjach będzie idealnym orzeźwieniem w upalne dni.

Garage

to seria napojów na bazie piwa, które zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie dobre imprezy. Smaki nawiązują do popularnych drinków, a sposób otwierania będzie pomocny podczas niejednej imprezy w plenerze.

Tullamore D.E.W.

to wyjątkowa irlandzka whisky, która dzięki połączeniu smaków trzech zbóż w trzech różnych trunkach połączonych ze sobą wyróżnia się niezwykle delikatnym i gładkim smakiem. W klasycznej wersji sprawdzi się zarówno solo jaki i drinkach, natomiast w nowej odmianie Honey możesz odnaleźć unikalny smak pochodzący z aromatów naturalnego miodu. Wybierz sam, która wersja jest Ci bliższa.

Wyborowa

wódka produkowana od 1823 w Polsce. Jest ikoną świata mocniejszych alkoholi, która swój smak zawdzięcza wykorzystaniu do produkcji najwyższej jakości żyta z terenów Wielkopolski. Wielokrotnie nagradzana wśród smakoszy tego rodzaju trunków.

Likier Mozart

to unikalny likier, który pochodzi z Salzburga, miasta w którym urodził się wybitny kompozytor W.A. Mozart. Produkowany w 100% z naturalnych składników. Wyjątkowa butelka dodaje całości uroku, co w połączeniu z jego smakiem czyni go jednym z najlepszych wśród słodkich alkoholi.