Mocne wielopaki #majówka

REGULAMIN

Pora odpalić grilla!? My odpalamy z tej okazji wypasioną promocję. ??

Wpadaj do nas na majówkowe wielopaki i oszczędzaj kupując więcej. ?

Sprawdź jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie!?

Listę produktów oraz szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie na górze strony.

Absolut Vodka

to szwedzka wódka produkowana tylko z naturalnych składników. Charakteryzuje się pełnym i wyrazistym smakiem z wyraźnie wyczuwalnymi nutami ziarna. Woda na której bazuje alkohol pochodzi ze studni głębinowej, chronionej przed wszelkimi zanieczyszczeniami. W odróżnieniu od innych wódek, Absolut w ogóle nie zawiera cukru.

Żubrówka Bison Grass

jest tradycyjną polską wódką, która swój smak zawdzięcza starannie wyselekcjonowanej trawie żubrowej. Produkt wyróżnia się umieszczonym w butelce źdźbłem trawy, który oprócz walorów smakowych dodaje jej również uroku. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wódek.

Kozel

to jedno z ulubionych piw naszych południowych sąsiadów z Czech. Piwo dostępnw jest w dwóch wariantach: Kozel Ležák – lager, który charakteryzuje się bogatym smakiem z wyraźną goryczką, oraz Kozel Černý – ciemne piwo z karmelowymi nutami.

Ballantine’s Finest

jest jedną z najbardziej znanych whisky typu blended. Swój smak zawdzięcza połączeniu whisky słodowych i zbożowych dzięki czemu jej łagodność spodoba się początkującym fanom tego trunku. Jest jednym z najlepiej sprzedających się whisky w Europie, wyróżnioną wieloma nagrodami branżowymi.