15.02 - 14.03

Mocne Promocje

SPRAWDŹ REGULAMIN

Niemożliwie Mocne Promocje zagościły w salonach Al.Capone.

 

Skorzystaj z okazji. Tylko w dniach 15.02 – 14.03.

 

Zapraszamy do sklepów!

Jedna z najbardziej cenionych destylarni w Szkocji wypuściła limitowaną edycję whisky The GlenDronach Cask Strength Batch 9 Cask Strength Highland Single Malt, dojrzewającą w beczkach po sherry Pedro Ximénez i Oloroso z Andaluzji. Whisky o bogatym smaku, charakterystycznym dla destylarni, butelkowana z mocą 59,4%. Beczki Pedro Ximénez nadają żywy, owocowy smak, podczas gdy wytrawne i orzechowe nuty pochodzą z beczek Oloroso. Na rynek polski wydano zaledwie 300 butelek tego wyjątkowego trunku, który dostępny jest wyłącznie w sieci salonów Al.Capone.

Chivas Regal Extra 13 YO to wyjątkowo pięknie prezentujący się trunek, dzięki odświeżonej etykiecie, zaprojektowanej przez amerykańskiego artystę street-art’owego Grega Gossela. Najlepsze słodowe i zbożowe destylaty dojrzewały w beczkach po sherry Oloroso. Whisky w aromacie wyróżnia się bogatymi nutami dojrzałej, soczystej gruszki w syropie, która łączy się z kompozycją waniliowego karmelu i pikantnego cynamonu. Dopełnieniem tej kompozycji jest subtelny smak migdałów oraz naturalnie rozpływające się na podniebieniu wiśnie.

Saska to wyjątkowy alkohol dla tych, którzy cenią wysoką jakość opartą na wielowiekowej tradycji. Inspiracją stworzenia różnorodnych smaków Saskiej były nalewki produkowane na polskich dworach szlacheckich. Współcześni mistrzowie gorzelnictwa postanowili skorzystać z tego niewyczerpalnego bogactwa i kunsztu. W lubelskiej fabryce sięgnięto do starych receptur, aby wiernie je odtworzyć nadając ducha współczesności. Odtworzone trunki kuszą aromatem owoców, dębowych nut i czystością polskiej wódki.