16.05-12.06

Mocne Plener Party

KATALOG

Pogoda coraz bardziej zachęca do wyjścia na zewnątrz i korzystania przyjemnej aury.?

Specjaliści od alkoholu wiedzą co najlepiej robić w tym okresie, dlatego organizujemy Mocne Plener Party, na którym znajdziesz mnóstwo wyjątkowych produktów w specjalnych cenach.?

Sprawdź nasz najnowszy katalog ☀️

Grant’s Summer Orange

Z tym trunkiem poczujesz wakacyjny klimat! Charakteryzuje się pięknym owocowym aromatem. Dodatkowo ma niezwykłą słoneczną barwę co dopełnia świetnie skomponowaną całość.

Sprawdzi się idealnie w pojedynkę, jak również w drinkach.

Jim Beam Peach

Czy może być coś lepszego niż mieszanka likieru brzoskwiniowego i whisky Kentucky Straight Bourbon.  Jest to idealne połączenie zawierające soczysty smak brzoskwini zmieszany z drzewnymi nutami bourbonu.

Union Freedom Spice

botaniczny rum dojrzewający w dębowych beczkach, z ukraińskimi przyprawami, madagaskarską wanilią, ziołami, suszonymi owocami i kakao tworzy niebanalny smak. Wyjątkowy alkohol, stworzony by pomagać. Zyski producenta ze sprzedaży zostaną przekazane na cele charytatywne – pomoc Ukrainie.

Żywiec Jasne Lekkie

Niezwykle łagodny oraz orzeźwiający lager, pozwoli Ci cieszyć się delikatnym smakiem piwa, które sprawdzi się idealnie na słoneczny plener. Dostępny w różnych smakach.