13.06-17.07

Letni Festiwal Alkoholi

KATALOG

W sklepach Al.Capone poczuliśmy już letni klimat☀️. Mamy nadzieję, że Tobie również udzieli się nasz słoneczny humor, tym bardziej, że przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy Letni Festiwal Alkoholi.☀️

Specjaliści od alkoholu jak zawsze stanęli na wysokości zadania i przygotowali produkty z myślą o Tobie w specjalnych cenach.?

 

Sprawdź najnowszy katalog i wbijaj na zakupy do Al.Capone.?

Speyburn Bradan Orach

to whisky typu single malt stworzona przez destylarnie Speyburn, na bazie wody pochodzącej ze źródła Granty Burn. Nie ma określonego wieku leżakowania, ale smak tego trunku dostarczy wielu doznań podczas degustacji. Whisky określana jest jako łagodna, lekka i owocowa.

Grant’s Summer Orange

to połączenie jednej z najpopularniejszych szkockich whisky typu blended ze smakiem słodkiej sycylijskiej pomarańczy. Jej charakterystyczna butelka wyróżnia ją na tle konkurencji. W letniej propozycji klasyczny smak whisky został przełamany słodyczą, tworząc tym samym idealne letnie połączenie.

Gordon’s Gin

to trunek produkowany na bazie przepisu Aleksandra Gordona, którego receptura od 1769r. pozostaje niezmieniona. W wersji Sicilian Lemon jest orzeźwiający, z dużą zawartością jałowca, z dodatkiem naturalnych, soczystych, sycylijskich cytryn. W każdej wariacji doskonale sprawdzi się jako baza do letnich koktajli. Gordon’s Dry jest najlepiej sprzedającym się ginem w Londynie.

Barefoot

to wina, które swój początek mają w USA w 1965r. Marka swoją nazwę zawdzięcza metodzie rozgniatania winogron bosymi stopami, co również łatwo zauważyć po logotypie. W ofercie producenta znajdują się wina czerwone, różowe i białe, a o ich jakości świadczą wielokrotnie zdobywane nagrody i wyróżnienia.

Soplica Cytrusowe Smaki

to letnia propozycja wódek smakowych dla fanów drinków i koktajli. Połączenie cytryny z pigwą lub miętą zapewni orzeźwienie w upalne dni. Sprawdzi się również świetnie solo w formie shotów.