14.02 - 13.03

Kraina alkoholi

KATALOG

ZAPRASZAMY DO KRAINY ALKOHOLI

Specjaliści od alkoholu niezmiennie polecają coś mocnego w niezłych promocjach.

Nowy katalog obowiązuje w dniach 14.02 – 13.03.2022 r.

Widzimy się w Al.Capone ?

Johnie Walker Red Label

to jedna z najpopularniejszych na świecie marek tworząca mieszane whisky. Red Label uzyskał przez ekspertów miano standardowej szkockiej idealnie pasującej do wszelkiego rodzaju drinków. Skomponowany jest z około 35 różnych odmian whisky słodowych i ziarna nie słodowego. Dojrzewa w dębowych beczkach przez minimum trzy lata.

Sheridan’s

to wyjątkowy likier w dwuczęściowej butelce. W jednej części znajduje się biały likier śmietankowy, a w drugiej ciemny, kawowy z dodatkiem irlandzkiej whiskey. Obie komory są ze sobą połączone, więc podczas powolnego nalewania alkohol rozwarstwi się, unosząc na powierzchnię część białą. Z tego powodu świetnie prezentuje się w kieliszku, a oprócz tego jest niezwykle pyszny i słodki, z charakterną nutą whiskey.

Singleton 12 Years Old

to whisky single malt o unikalnym łagodnym i bogatym smaku, który zawdzięcza leżakowaniu w beczkach z europejskiego i amerykańskiego dębu. Produkowana jest od XIX w. w mieście Duffton. Do procesu produkcji wykorzystywana jest woda z lokalnego źródła, którą łączy się z najwyższej jakości słodem jęczmiennym oraz drożdżami. Jest to doskonały wybór dla osób zaczynających swoją przygodę z tym trunkiem.

Bailey’s Original

Ten irlandzki likier jest produkowany niezmiennie od lat 70-tych XX wieku. Użyte do jego wyrobu mleko pochodzi z ekologicznych gospodarstw, przestrzegających rygorystycznych norm hodowli. Doskonale sprawdzi się solo, jako dodatek do deserów lub jako baza wiosennych koktajli.

Proper Twelve

to alkoholowa propozycja od Conora McGregora – irlandzkiego zawodnika MMA. Jest to potrójnie destylowana whisky mieszana, starzana w beczkach po burbonie minimum przez trzy lata. Użyte do produkcji zboża są starannie selekcjonowane. Smak whisky jest złożony i wyrafinowany, a przy tym gładki.