17.07 - 20.08

KOLOROWE

KATALOG

W Al.Capone zrobiło się bardzo gorąco i kolorowo, a to wszystko za sprawą nowego katalogu, który przygotowaliśmy😎

Znajdziesz tam najbardziej barwne i smakowite trunki, które dodatkowo podgrzaliśmy mocnymi promocjami 🔥

Wpadnij do nas! Mamy wszystko czego tylko zapragnie Twoje podniebienie 😀

A jeżeli szukasz inspiracji, to jak zawsze na okładce mamy dla Ciebie #aleprzepis na coś… kolorowego 🍹

Żubrówka Kwaśne Jabłko

smakowa wódka tworzona na bazie krystalicznej wody pochodzącej z Puszczy Białowieskiej, spirytusu pszenicznego oraz soczystych, kwaśnych jabłek. Delikatna, kwaskowa i orzeźwiająca – tak w trzech słowach można opisać jej smak. Idealnie sprawdzi się na upalne letnie imprezy i nie tylko.

Grant’s Tropical Fiesta

to połączenie jednej z najpopularniejszych szkockich whisky typu blended z aromatami słodkiego mango i orzeźwiającego ananasa. Jej charakterystyczna butelka wyróżnia ją na tle konkurencji. W letniej propozycji od Grant’s klasyczny smak whisky został przełamany typowo letnimi aromatami , tworząc tym samym idealny trunek do egzotycznych drinków i koktajli.

Didebuli MTSVANE

to wytrawne, białe wino produkowane z tradycyjnych gruzińskich winogron. Ma jasno słomkowy kolor, który przekłada się również na wyczuwalne aromaty. W smaku dają się wyczuć  cytrusy, brzoskwinie oraz aromaty roślinne. Wino produkowane jest klasyczną metodą. Dostępne wyłącznie w salonach Al. Capone.

Aperol

to znany na całym świecie i niezwykle popularny aperitif włoskiego pochodzenia o charakterystycznym słodko – gorzkim smaku. Mix wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Połączony z Prosecco tworzy niezwykle popularnego, orzeźwiającego drinka, znanego na całym świecie.