18.10 - 14.11

Jesień Zaprocentuje

POBIERZ KATALOG

JESIEŃ W TYM ROKU ZAPROCENTUJE

Specjaliści od alkoholu niezmiennie polecają coś mocnego w niezłych promocjach.

Nowy katalog obowiązuje w dniach 18.10 – 14.11.2021 r.

Widzimy się w Al.Capone ?

Ardbeg ANOA to szkocka whisky single malt pochodząca z wyspy Islay. W smaku czekolada, kremowe latte i nuta czarnej herbaty.   W zapachu wyczuwalny akcent dymu, limonki oraz ciasta pomarańczowego. Finisz whisky Ardbeg wygasa do owoców przechodzących w orzechy w karmelu z dymnością w tle.

Captain Morgan Black Spiced to niezwykle aromatyczny trunek z nutami przypraw, masła oraz czekolady. Stworzony na bazie karaibskiego rumu, starzony w podwójnie opalanych dębowych beczkach. W smaku wyczuwalne nuty wanili, goździków, mlecznej czekolady i orzechów.

Jim Beam White Kentucky Whiskey to niekwestionowany lider sprzedaży, znany na całym świecie. Leżakuje przez okres 4 lat w beczkach o najwyższym stopniu wypalenia. Zdominowany przez aromaty karmelu, wanilii i korzennych przypraw.

Ostoya to wódka, która charakteryzująca się niezwykłą gładkością i aksamitną słodyczą.  Może poszczycić się prestiżowym znakiem „Polska Wódka”, który gwarantuje polskie pochodzenie składników, rodzimą produkcję i tradycyjną jakość. Najlepszej jakości pszenica nabiera charakteru w bieszczadzkim mikroklimacie, później wódka jest kilkukrotnie destylowana, dzięki czemu nabiera swój łagodny smak.

Wódka Wataha zainspirowana została czystością natury i mocą watahy. Czysta, mocna, naturalna – idealna na wszelkie spotkania towarzyskie. Aksamitna i łagodna w smaku.