12.02 - 10.03

HOLA AMIGOS

KATALOG

Hola Amigos👋

Właśnie do naszych sklepów wleciał najnowszy katalog💪

To prawdziwa fiesta dla wszystkich miłośników najlepszych trunków. Złap katalog za rogi i wybierz to co lubisz najbardziej😀

Mamy dla Ciebie sporo nowości dostępnych tylko w Al.Capone, które koniecznie musisz sprawdzić🥳

Wpadnij do nas po katalog i najlepsze trunki w zabójczo dobrych cenach😎

Aberfeldy 12 YO

to szkocka whisky klasy premium, która zachwyca smakiem wypracowanym przez 12 lat dojrzewania w dębowych beczkach. To doskonała harmonia delikatnego dymu i owocowej słodyczy, tworząca niezapomniane doświadczenie smakowe. Wyczuwalne delikatne nuty dymu, uzupełnione subtelnym smakiem miodu i owoców, tworząc wyjątkową równowagę. Ta whisky łączy w sobie tradycję i pasję przenoszoną z pokolenia na pokolenie w destylarni Aberfeldy.

Proper Twelve

to alkoholowa propozycja od Conora McGregora – irlandzkiego zawodnika MMA. Jest to potrójnie destylowana whisky mieszana, starzana w beczkach po burbonie minimum przez trzy lata. Użyte do produkcji zboża są starannie selekcjonowane. Smak whisky jest złożony i wyrafinowany, a przy tym gładki.

Dewar’s 15 YO

to whisky typu blended wywodząca się ze Szkocji. Mieszanka unikatowych whisky single malt oraz grain zapewnia wyczuwalne słodkie i owocowe aromaty z delikatnym finiszem. Dewars 15 YO poddawany jest również procesowi podwójnego leżakowania, co uwydatnia jego walory smakowe.