10.07 - 3.09

FESTIWAL RUMU, GINU I TEQUILI

KATALOG

W Al.Capone wystartowaliśmy z kolejnym „FESTIWALEM RUMU, GINU I TEQUILI”🍸

Z tej okazji specjalnie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów trunki kupisz w wyjątkowych cenach😎

 

Wpadnij do nas i wybierz to, co lubisz najbardziej 🥳

Appleton Estate

Rum produkowany w najstarszej destylarni na Jamajce z trzciny cukrowej pochodzącej z ich własnych upraw. W smaku wyważony, a przy tym intensywny i charakterystyczny. Najlepiej smakuje solo lub na lodzie, wówczas melasa najlepiej współgra z wyczuwalnymi nutami skórki pomarańczy oraz orzecha włoskiego.

Bombay Sapphire

to wykwintny gin w szafirowej butelce, powstały na podstawie dawnej receptury z drugiej połowy XVIII wieku. Do jego produkcji wykorzystywany jest 3-krotnie destylowany spirytus pszeniczny oraz korzeń dzięgla, rajski pieprz, pieprz kubeba, korzeń irysa, kora kasji, kolendra, jagody jałowca, migdały, lukrecja i skórka cytryny.

Brugal 1888

jest to rum produkowany na Dominikanie, jednocześnie uznawany na jeden z najlepszych na Karaibach. Dzięki wielokrotnej destylacji i leżakowaniu przez 14 lat w beczkach po sherry i Bourbonie charakteryzuje się wyjątkowo zbalansowanym smakiem ni niezwykłą łagodnością.

La Casa Diego & Maria Silver

Tequila produkowana w Meksyku na bazie destylatu z niebieskiej agawy. Etykieta nawiązuje do meksykańskiego święta Dia de los Muertos. W trunku mocno wyczuwalne są aromaty ziół oraz agawy. Podczas degustacji można wyczuć nuty cytrusowe i pieprzne co zapewnia bardzo zbalansowany i owocowy smak.