17.04-14.05

CHODŹMY NA PIWO

KATALOG

Wiosna udzieliła nam się na całego, dlatego mamy dla Ciebie propozycję 😀

Chodźmy na piwo 😎 Co Ty na to?

A jeżeli wolisz coś mocniejszego, to nie ma problemu 🙂

W naszym najnowszym katalogu zadbaliśmy absolutnie o wszystkich, niezależnie od preferencji.

Koniecznie wbijaj do Al.Capone po wiosenne zaopatrzenie w plener i sprawdź co dobrego dla Ciebie mamy🥳

Żywiec

to flagowe piwo Grupy Żywiec S. A. Powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Od zawsze warzone w jednym miejscu na świecie — Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu.

Lech

jest to jasne piwo typu lager, które skradło serca smakoszy piwa. Najlepiej smakuje schłodzone, zapewniając orzeźwienie. Dzięki zimnej filtracji jest krystalicznie przejrzyste. Easy jest lżejszą wersją klasyka, bardziej delikatną i łagodniejszą.

Grant’s Summer Orange

to połączenie jednej z najpopularniejszych szkockich whisky typu blended ze smakiem słodkiej sycylijskiej pomarańczy. Jej charakterystyczna butelka wyróżnia ją na tle konkurencji. W letniej propozycji klasyczny smak whisky został przełamany słodyczą, tworząc tym samym idealne letnie połączenie.

Glendalough Gin

unikalny i wyjątkowy irlandzki gin produkowany na bazie świeżych i ręcznie zbieranych składników pochodzących z Gór Wicklow. W butelce zamknięte zostały niezwykłe aromaty jałowca i sosny, które są wyraźnie wyczuwalne. W smaku dochodzą również nuty przypraw, które uzupełniają kompozycje i zapewniają niepowtarzalny finisz.

Stumbras Distinct

wódka stworzona ze specjalnie wyselekcjonowanych młodych ziemniaków. Charakterystycznie kremowa i wyjątkowo łagodna, przy tym jednocześnie świeża z nutą ziemistą. Delikatny smak zawdzięcza ośmiokrotnej destylacji.

Flor de Cana 18.

jest to 18 letni rum produkowany u stóp wulkanu San Cristobal, który dojrzewa w beczkach po whisky i bourbone. Wyjątkowość tego produktu potwierdzają prestiżowe nagrody jakie produkt zdobył. W aromacie tego rumu dominują czerwone owoce, natomiast w smaku wyraźnie wyczuwalne są nuty dębiny oraz wanilii.