16.08 - 11.09

ALE WYPRAWKA

KATALOG

Góry❓ Morze❓ Mazury❓ A może po prostu wyprawa na grzyby❓ Nieważne gdzie, ważne, żebyś miał ze sobą odpowiednie zaopatrzenie na ostatnie wakacyjne wyprawki.😎

W Al.Capone dbamy o to, abyś łapiąc ostatnie chwile wakacji, podczas swoich małych i dużych wycieczek miał ze sobą to co lubisz najbardziej, w mega promocyjnych cenach.🥳

👉Sprawdź co specjaliści od alkoholu przygotowali dla Ciebie na pełną przygód Ale Wyprawkę.

Speyburn

10 YO

to 10 letnia whisky typu single malt stworzona przez destylarnie Speyburn, na bazie wody pochodzącej ze źródła Granty Burn. Dzięki starzeniu whisky w beczkach po Bourbonie oraz po sherry  zapewnia unikalny smak, który dostarczy wielu doznań podczas degustacji. Whisky określana jest jako łagodna, lekka i owocowa.

Belvedere

Vodka

to wódka produkowana w Polsce przez firmę Polmos, która wypracowała unikalny sposób tworzenia wódki z najwyższej jakości spirytusu produkowanego z żyta. Wódka Belvedere poddawana jest aż czterokrotnej destylacji, dzięki czemu trunek jest bardzo delikatny, z wyczuwalnym aromatem żyta. O jakości wódki, świadczą wielokrotne wyróżnienia i nagrody na rynkach międzynarodowych.

Beefeter London Blood Orange

to najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych ginów pochodzącego z serca Londynu. Klasyczny smak został wzbogacony o aromaty soczystej, krwawej pomarańczy. Inspiracją do tego połączenia już w roku 1876, były owoce zakupione na bazarze Covent Garden przez Jammesa Burrough – twórcę pierwszego przepisu na pomarańczowy gin.

Dekada

to wyjątkowa propozycja, która powstała aby uczcić 10-lecie naszej firmy. Starannie uwarzone przez Browar Trzech Kumpli piwo od samego początku zyskało wielu zwolenników i cieszyło się ogromną popularnością. Dekada miała być pozycją limitowaną, ale dzięki tak dobremu przyjęciu zdecydowaliśmy się kontynuować produkcję. Dużo płatków pszennych i owsianych w składzie daje kremowość i gładkość, do tego najlepszy słód jęczmienny, masa cudownie aromatycznych chmieli i – co najważniejsze – burzliwa, zdrowa fermentacja. Dostępne tylko w naszej sieci sklepów.