17.10 - 13.11

ALE SPIŻARNIA

KATALOG

W Al.Capone rozpoczęliśmy mocne jesienne zbiory.🤙 W naszym najnowszym katalogu zebraliśmy dla Was najlepsze produkty, które na pewno znajdą miejsce w Twojej jesiennej spiżarni.😀

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i koniecznie wbijaj do Al.Capone zrobić zapasy.?

Sprawdź nasz najnowszy katalog i skompletuj swoją mocną, jesienną spiżarnię.🍂 

Amundsen

 to wyjątkowa, najwyższej jakości wódka, produkowana z krystalicznie czystej wody źródlanej. Wódka o wyraźnie łagodnym smaku, który zawdzięcza wykorzystywaniu do produkcji naturalnych składników. Powstała na cześć wyprawy na Biegun Południowy w 1911r, a nawiązanie do tego wydarzenia można zauważyć patrząc na kształt butelki, nawiązujący do lodowca.

Auchentoshan 12 

klasyczna szkocka whisky typu single malt pochodząca z regionu Lowlands. Dzięki trzykrotnej destylacji wyróżnia się bardzo łagodnym i przystępnym smakiem. Nie zawiedzie początkującego fana whisky jak i bardziej wprawionego smakosza.

Baileys Tiramisu

likier, który dzięki wyjątkowej recepturze zamknął smak włoskiego tiramisu w butelce. Dzięki połączeniu likieru typu Irish Cream oraz jednego z najbardziej popularnych włoskich ciast fani słodkich klimatów w trunkach, odnajdą swój klimat.

Hoppy Weizen

to klasyczne piwo pszeniczne szczodrze doprawione niesamowicie aromatycznymi chmielami amerykańskimi  Mosaic Citra oraz australijskimi – Galaxy. Spodziewajcie się więc po tym piwie wszystkiego tego, co dobrze znacie z typowego Weizena – aromatu goździków i bananów, a w smaku pszenicznego kwaskowego ciała zwieńczonego wydatnym nagazowaniem.